ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO ORO

U četvrtak, 27.10.2016. u Krapinskim Toplicama je održan kros osnovnih i srednjih škola Krapinsko zagorske županije.

Naša škola nastupila je u svim kategorijama i unatoč izostanku nekih važnih natjecatelja ostvarila vrlo dobre rezultate.

U kategoriji učenica 5. i 6. razreda naše predstavnice osvojile su ekipno 6. mjesto.

Sastav: Dora Tomić 5.a, Ema Žegrec 6.a, Stela Kralj Smiljan 6.c i Lucia Kraševac 5.a.

U kategoriji učenika 5. i 6. razreda naša reprezentacija u sastavu: Matija Pavlić 5.a, David Petek, 5.b, Lovro Ptiček 6.a i Antonio Grden 6.c osvojila je ekipno 5. mjesto.

U kategoriji učenica 7. i 8. razreda naše predstavnice osvojile su ekipno 4. mjesto.

Sastav: Antonija Hrgetić 8.b, Jana Burek 7.a, Andrijana Vučilovski 8.a i Andreja Cinčić 8.a.

U kategoriji učenika 7. i 8. razreda naša reprezentacija u sastavu: Jura Janković, 7.c, Slavko Kraljić 8.c, Franko Vrbanović 8.c i Lovro Gredičak 7.b osvojila je ekipno 15. mjesto.

Marinko Banožić

Reprezentacija naše škole u nogometu je pobjedom 1:0 protiv OŠ "Lj. Gaj" iz Krapine i porazom 4:1 protiv OŠ iz Bedekovčine izborila plasman u drugo kolo prvenstva osnovnih škola Krapinsko – zagorske županije. Prvo kolo se igralo 17.10.2016., a domaćin našoj skupini bila je OŠ "LJ. Gaj" iz Krapine.

Reprezentacija je igrala u sastavu: Leonardo Bedek 8.a, Tomislav Hursa 8.a, Zvonimir Despenić 8.b, Lovro Goluban 8.b, Slavko Kraljić 8.c, Franko Vrbanović 8.c, Lovro Babić 8.c, Matija Cukovečki 7.b i Manuel Frinčić 7.c.

Marinko Banožić