PRODUŽENI BORAVAK

UPIS U PRODUŽENI BORAVAK OSNOVNE ŠKOLE OROSLAVJE U ŠKOLSKOJ GODINI 2019. / 2020.

Prijavu učenika u produženi boravak roditelji vrše predajom Zahtjeva za upis u produženi boravak Osnovne škole Oroslavje u tajništvo škole zaključno do 30.lipnja 2019.

U školskoj godini 2019./2020. upisuje se jedna grupa boravka sukladno Pedagoškom standardu.

Za prijavu učenika u produženi boravak potrebno je dostaviti slijedeću dokumentaciju:

- Zahtjev za upis djeteta u produženi boravak (možete ju popuniti u školi ili donijeti popunjeni Zahtjev pdf docx);

- Dokaz o prebivalištu djeteta (uvjerenje MUP-a o prebivalištu djeteta);

- Dokaz o samohranosti roditelja/staratelja (rodni list djeteta, smrtni list za preminulog roditelja/staratelja ili potvrda o nestanku drugog roditelja/staratelja ili rješenje Centra za socijalnu skrb o privremenom uzdržavanju djeteta);

- Dokaz o zaposlenosti roditelja/staratelja (potvrda HZZO ili potvrda HMZO)

- Potvrde o djeci na školovanju

Prema odluci Grada Oroslavja o kriterijima upisa izradit će se Lista prioriteta upisa učenika u produženi boravak.

Prioritet za upis djeteta u produženi boravak imaju djeca s prebivalištem na područja Grada Oroslavja i to:

I. Učenici prvih razreda sukladno ovim kriterijima:

1. Djeca zaposlenog samohranog roditelja;

2. Djeca oba zaposlena roditelja;

3. Djeca iz obitelji s većim brojem djece na školovanju;

II. Učenici drugih razreda sukladno gore navedenim kriterijima.

III. Ukoliko grupa ne bude popunjena do maksimalnog broja od 24 polaznika, u boravak će se moći upisati djeca iz trećeg razreda Osnovne škole Oroslavje i djeca iz drugih upisnih područja uz potvrdu njihove Jedinice lokalne samouprave o sufinanciranju programa.

Za moguće upite slobodno nas kontaktirate na broj telefona. 284-245 (tajništvo) ili 500-075 (ravnateljica).