Slika škole
Djelatnici škole
Ravnateljica:
Sanja Šakoronja,
diplomirana pedagoginja i profesorica sociologije
Razredna nastava
1.a
Ksenija Pušćenik,
dipl. učiteljica s pojačanim prog. iz hrv. j.
1.b
Suzana Sadaić,
dipl. učiteljica s pojačanim prog. iz hrv. j.
2.a
Renata Posavec,
dipl. učiteljica s pojačanim prog. iz prirodoslovlja
2.b
Melita Peternel,
nastavnica razrede nastave
3.a
Vesna Grabušić,
nastavnica razredne nastave, savjetnica
3.b
Dubravka Knezić,
nastavnica razredne nastave
3.c
Snježana Sitarić – Knezić,
nastavnica razredne nastave
3.pro
Viktorija Šakoronja Škrlec,
magistra primarnog obrazovanja
4.a
Vesna Ptiček,
nastavnica razredne nastave
4.b
Ankica Šuk,
nastavnica razredne nastave, savjetnica
4.c
Petra Svečnjak,
dipl. učiteljica s pojačanim prog. iz geografije
1 pro. / 2.pro
Tanja Valjak,
magistra primarnog obrazovanja
rkt vjeronauk
Sanela Hren,
diplomirana teologinja
Stručni suradnici
pedagog
Anita Hledik,
profesorica povijesti i pedagogije
knjižničar
Valentina Mokrovčak,
diplomirana učiteljica i diplomirana bibliotekarka
defektolog
Anita Šalec,
profesorica defektolog
Predmetna nastava
hrvatski jezik
Vesnica Kantoci,
nastavnica hrv. ili srp.jezika, mentorica
7.a
hrvatski jezik
Sanja Jelačić,
prof. hrv. jez. i jug. književnosti
hrvatski jezik
Nataša Čičko,
dipl. učiteljica s pojač. prog. hrvatski jezik
5.c
glazbena kultura
Elizabeta Jadan,
prvostupnica glazbene pedagogije
8.a
likovna kultura
Blaženka Babić,
dipl. učiteljica s pojač. prog. iz likovna kultura
6.b
njemački jezik
Ana Hamer,
prof. njemačkog jezika i hrvatskog jezika i knj.
7.b
njemački jezik
Sabina Frgec,
prof. njemačkog jezika i knj. i talijanskog jezika i knj.
5.b
engleski jezik
Tajana Martinić,
dipl. učiteljica s pojač. prog. engleski jezik
engleski jezik
Sanja Grljač,
dipl. učiteljica s pojač. prog. engleski jezika
priroda i biologija
Nada Falatec,
prof. biologije i kemije, mentorica
5.a
matematika
Tatjana Pilarić,
dipl. učiteljica s pojač. prog. iz matematike
matematika
Ana Golec,
dipl. ing. matematike
zemljopis
Klaudija Matijević,
magistra edukacije geografije
8.c
povijest
Andrijana Tomić,
prof. zemljopisa i povijest
6.c
fizika
Dubravka Kiseljak Hmelina,
profesorica fizike
kemija
Dubravka Kuljak,
prof. biologije i kemije
tjelesna i zdrav. kultura
Marinko Banožić,
prof. tjelesnog odgoja
tjelesna i zdrav. kultura
Gordan Poslončec,
profesor fizičke kulture
tehnička kultura
Krešimir Hamer,
dipl. ing. drvne ind., savjetnik
8.b
rkt vjeronauk
Ivan Hren,
dipl. teolog
6.a
informatika
Krešimir Ordanić,
prof. matematike i informatike
Administrativno osoblje
tajnica
Anica Curman,
ekonomistica
računo- polagateljica
Marina Zebec,
ekonomistica
Tehničko osoblje
Vesna Bertol,
kuharica i spremačica u područnoj školi
Dubravko Pišković,
domar – ložač
Krunoslav Bival,
domar – kućni majstor
Nenad Krmelić,
kuhar
Petra Čavrak,
kuharica
Nada Pišković,
spremačica
Nada Papiga,
spremačica
Mirjana Peštaj,
spremačica
Anita Cukovečki,
spremačica