ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO

Na tradicionalnom krosu Sportskih novosti, koji je državno prvenstvo osnovnih i srednjih škola Hrvatske u trčanju u prirodi, održanom 19.4.2015. u Zagrebu naše učenice u sastavu: Antonija Hrgetić 6.b, Nika Jagečić 6.c i Jana Burek 5.a, u kategoriji učenice 6. razredi ekipno osvojile su prvo mjesto, a Jura Janković 5.c u kategoriji petih razreda 3. mjesto! U kategoriji osmih razreda učenice Školu je vrlo uspješno zastupala Vinka Kovačić, 8.c!

Bravo!!! Čestitamo!!!
Marinko Banožić

U srijedu, 04.03.2015. u Zlatar Bistrici rukometna reprezentacija naše Škole nastupila je na finalnom prvenstvu osnovnih škola Krapinsko – zagorske županije i osvojile drugo mjesto!

Za reprezentaciju Škole igrale su: Suzana Kucelj, 8.a, Irena Curi, 8.a, Magdalena Šimunović, 8.b, Vinka Kovačić, 8.c, Ema Grabušić, 8.c, Ivana Belinić, 7.a, Lara Jagečić, 7.a, Nikolina Mrzljak, 7.a, Agata Gredičak, 7.b, Jessica Masten, 7.b, Antonija Hrgetić, 6.b i Nika Jagečić, 6.c.

Marinko Banožić

Reprezentacija Škole u rukometu (M) nakon odigranog finalnog natjecanja prvenstva osnovnih škola KZŽ-a 04.03.2015.u Zlatar Bistrici osvojila je 4. mjesto.

Sastav: Ivan Gredičak 8.a, Karlo Pihač 8.a, Karlo Kovačić 8.a, Petar Pavlić 8.a, Jakob Ordanić 8.c, Luka Kontak 8.c, Borna Čičko 8.c, Mario Jurić, 8.c, Jakov Kucelj 7.b, Filip Cukovečki 7.b, Dominik Tomić 7.b.

Marinko Banožić

U suorganizaciji i domaćinstvu naše škole u ponedjeljak, 8.12.14. održano je prvenstvo osnovnih škola KZŽ-a u šahu.

U konkurenciji djevojčica nastupilo je pet ekipa. Neizvjesna borba bila je za prvo mjesto između naših učenica i učenica iz OŠ Kraljevca na Sutli. Na kraju je presudio dodatni kriterij – pojedinačni bodovi, gdje su šahistice Kraljevca na Sutli imale veliki bod više koji im je donio konačnu pobjedu.

Sastav naše reprezentacije: Lucija Grden 7.a, Ema Žegrec 4.b, Ivana Posilović 8.a, Vinka Kovačić 8.a i Erika Škurina 8.a

Djevojčice: rezultati i poredak

U konkurenciji dječaka nastupilo je šest ekipa. Naši učenici su nakon dobre i korektne igre osvojili treće mjesto.

Sastav naše reprezentacije: Ivo Veverec 7.b, Jura Janković 6.c, Juraj Posilović 8.a, Lovro Bezak 6.c i Martin Ladišić 8.c.

Dječaci: rezultati i poredak

Odlično je sudila višestruka šahovska prvakinja Hrvatske velemajstorica Mirjana Medić.

Marinko Banožić

Reprezentacija Škole u rukometu izborila plasman u drugo kolo prvenstva osnovnih škola KZŽ-a!
Rezultati prvog kola održanog 03.12.2014. u Zlatar Bistrici:

OŠ Oroslavje : OŠ Hum na Sutli 9:11
OŠ Oroslavje : OŠ A. Cesarec Krapina 11:4
OŠ Oroslavje : OŠ Klanjec 7:4

Sastav: Ivan Gredičak 8.a, Karlo Pihač 8.a, Karlo Kovačić 8.a, Petar Pavlić 8.a, Jakob Ordanić 8.c, Luka Kontak 8.c, Borna Čičko 8.c, Jakov Kucelj 7.b, Filip Cukovečki 7.b, Dominik Tomić 7.b i Antonio Smrečki 7.b.

Marinko Banožić

Reprezentacija škole u nogometu izborila plasman u drugo kolo!
Rezultati prvog kola, odigranog 4.11.2014. u Svetom Križu Začretje:

OROSLAVJE : STUBIČKE TOPLICE 5:3
SVETI KRIŽ ZAČRETJE : OROSLAVJE 2:0
OROSLAVJE : DONJA STUBICA 4:0

Sastav momčadi: Ivan Gredičak (8.a), Domagoj Jukić (8.a), Karlo Kovačić (8.a), Petar Pavlić (8.a), Zoran Jagečić (8.b), Luka Kontak (8.c), Danijel Bertol (7.a), Dominik Tomić (7.b), Antonio Smrečki (7.b), Mihael Šuk (7.b).

Dečki, želimo vam puno sreće i golova u protivničkoj mreži i u daljnjem natjecanju!

Na prvenstvu učenika osnovnih škola KZŽ-a u krosu održanom 30.10.2014. u Krapinskim Toplicama naši učenici postigli su izvrsne rezultate.

EKIPNO:

Učenice 5. i 6. razreda osvojile su 2. mjesto. Sastav ekipe: Antonija Hrgetić (6.b), Nika Jagečić (6.c), Ana Kucelj (6.b), Andreja Cinčić (6.a).

Učenici 5. i 6. razreda osvojili su 2. mjesto. Sastav ekipe: Jura Janković (5.c), Lovro Goluban (6.a), Leonardo Bedek (6.b), Matija Cukovečki (5.b).

Učenice 7. i 8. razreda osvojile su 9. mjesto. Sastav ekipe: Vinka Kovačić (8.c), Nikolina Mrzljak (7.a), Lorena Galešić (7.a), Lucija Grden (7.a).

Učenici 7. i 8. Razredi osvojili su 5. mjesto. Sastav ekipe: Domagoj Jukić (8.a), Karlo Kovačić (8.a), Juraj Posilović (8.a), Noa Jagečić (8.a).

POJEDINAČNO:

Vinka Kovačić (8.c) osvojila je 1. mjesto,

Antonija Hrgetić ( 6.b) osvojila je 1. mjesto,

Nika Jagečić (6.c) osvojila je 2. mjesto,

Jura Janković (5.c) osvojio je 2. mjesto,

Domagoj Jukić (8.a) osvojio je 4. mjesto.

ČESTITAMO UČENICIMA NA IZVRSNIM REZULTATIMA,
A PROFESORU BANOŽIĆU NA IZNIMNOM TRUDU
U PRIPREMI NAŠIH SPORTAŠA! NASTAVITE I DALJE TAKO!

U ponedjeljak, 27.10.2014. u Zaboku održano je prvenstvo osnovnih škola KZŽ-a u tenisu za dječake na kojem su naši učenici zauzeli drugo mjesto.

Naša Škola nastupila je u sastavu: Sven Juranić (5.c), Marko Horvat (5.a) i Zvonimir Horvat (4.a).

Čestitamo!