Osnovna škola Oroslavje

« Rujan 2022 »

Dobrodošli đaci prvaci!
Autor: SUZANA SADAIĆ, 8. 9. 2022.

Laganim korakom, sasvim nečujno i bez velike buke, nova školska godina stigla nam je na vrata. Nekom dobar gost, nekom tri dana tog gosta dosta, ali nismo u prilici da biramo, vrijeme je da u školi odrastamo, učimo, obrazujemo se i uživamo.

Učenici 4.a i b razreda i njihove učiteljice Ksenija i Suzana imali su jedan vrlo važan zadatak: pripremiti priredbu za najvažnije đake toga dana - đake prvake! A to nama uopće nije bilo problem! Prvašiće i njihove roditelje  na početku su pozdravili i ohrabrili ravnateljica škole gospođa Sanja Šakoronja i predsjednik Gradskog vijeća gospodin Kristijan Sojč, a tijekom programa svečanosti se pridružio gradonačelnik grada Oroslavja gospodin Viktor Šimunić.  Uz mnoštvo viceva, recitacija, igrokaza i plesnih koreografija ohrabrili smo nove prijatelje, a onda ih prepustili u sigurne ruke njihovih učiteljica, Renate i Blaženke. Naše đake prvake posebno je obradovao Grad Oroslavje prigodnim vrećicama i slikovnicama te Krapinsko-zagorska županija platnenim vrećicama za papuče.

Sretno i samo hrabro u novim pustolovinama.

Neka vam svaki školski dan bude vedar i nasmijan!

Fotografije sa svečanosti možete pogledati ovdje.